8 березня - це особливий день для відзначення та вшанування усіх жінок у Вашому житті. Незалежно від того, чи це ваша дівчина чи мама, чи будь-яка інша особлива жінка, пошук ідеального подарунка може бути непростим завданням. На щастя, інтернет-магазин Simple Art пропонує вам ідеї подарунків на 8 березня для жінок, які:
- люблять незвичайні подарунки;
- захоплюються творчістю;
- полюбляють рукодділля, розмальовування або вишивання. 

Якщо ви пізнали хоча б одну рису, яка їй притаманна, вітаю, ви у правильному напрямку, Вам залишилось лише пару кроків до цілковитої впевненості у покупці.
І так, що ж ми пропонуємо? Наша відповідь: Картина за номерами.

Це ідеальний та універсальний подарунок до 8 березня. Він може бути, як і основним подарунком так і доповненням до квітів та солодощів. Щодо ціни, тож вона варіюється від 220 до 390 грн. Погодьтеся, що це зовсім не дорого для такого простого і водночас креативного дарунку.


Тож саме зараз, час визначитись: чи це те, що ви шукали? Так, як наступна ч-ина статті буде присвячена варіаціям картин по номерам, які на нашу скромну думку можуть підійти жінкам різного віку, статусу, професії.


Що подарувати дитині (дочці, сестрі, внучці, однокласниці) на 8 березня? 

Якщо Вашій дитині, сестрі, внучці:

- до 9 років, прекрасною ідеєю буде картина за номерами із 1 складністю (найлегша). Колір? Пурпурний. Ну хто ж не любить, пурпурний!? Фіолетовий колір часто асоціюється з уявою, магією та таємницею. Стосовно зображення слід вибирати тваринку чи казкового героя. Єдиноріг - відмінний варіант

- на 9-15 років, радимо обрати картину по номерах із 2 рівнем складності. Тут варто підходити до вибору з гумором. Картини від Люсії Хаффернан, це те, що Вам потрібно. До прикладу, ось ця мишка-бабарабанщик явно відчуває ритм життя під променями місяця.  

- для дівчинки 16+ років, придивіться до Картини за номерами Воля від Маріанни Пащук. Приваблива Киця в традиційному українському вбранні з голубом Миру у руці, - подарує їй відчуття спокою та захопленості від малювання.

 

Що можна подарувати подрузі на 8 березня?

Вона часто просить Вас зробити селфі разом? Тоді - Картина за Номерами Полярограм (знову від Люсії Хаффернан). Ці 2 полярні ведмедики, хммм.., вони Вам нікого не нагадують?

 

Що можна подарувати дівчині на 8 березня?

Якщо ви зустрічаєтесь і ти хочеш її сильно вразити, Картина за номерами на Чорному полотні з металізованими фарбами - це твій  шанс. Обирай Таємниці Глибин, не прогадаєш! Захисний лак Безкоштовно!

 

Що подарувати дружині, мамі, невістці на 8 березня?

Однозначно картина за номерами на Чорному Полотні у золоті. Із зображенням Чарівної Рибки, яка буде виконувати усі бажання, того, чия рука тримає пензлик і розмальовує.

 

Що подарувати бабусі на 8 березня?

Ми не знаємо чому, але більшість жінок 55+ полюбляють та замовляють саме Картину за номерами "Вовки захисники". Можливо, тому що вовки завжди символізували силу, вірність та довіру одне для одного. А це, чи не найважливіше у сімейному житті.

Що подарувати вчительці, класному керівнику на 8 березня? 

Якщо у Вас класний керівник або вчителька української мови, у нас є дещо. І так, як там казав Шевченко "Кохайтеся чорнобриві та не з москалями.." Вгадали з якої це Поеми? В нашому випадку "Котерина". До того, ж ви вб'єте 2 зайця 1 пострілом, так як цей подарунок згодиться і на 9 березня - до дня народження Т. Г. Шевченка.


Що подарувати начальниці на 8 березня?

Якщо забракло сил натякнути на підвищення ЗП (заробітної плати), ця картина для Вас, точніше Вашої шефині, - Картина за номерами Грошовий Кіт. Звісно, ми жартуємо.. Але, можливо і ні.